Leergierig, behulpzaam, veelzijdig, creatief, avontuurlijk en ik haal voldoening uit de blijdschap van een ander.
Ik zag de vacature op LinkedIn en was landelijk aan het werk in hetzelfde vak. Ik heb de kans gehad om na het eerste gesprek mee te kijken op de afdeling en daarbij pakte de sfeer mij onmiddellijk. Mijn vorige werk was thuiswerken en reizen door het land, waarbij de afstanden van mijn woonplaats naar Zoetermeer, Tilburg, of geen treinen die reden, mij weleens tegenstonden.
Ja, ik heb altijd door mijn vak als Sales Business Manager een link gehad met het verzuim. Daarnaast kwam ik ook privé met ernstig zieke mensen in aanraking waarbij veel vragen speelden, zoals “Hoe is het verzuim in Nederland geregeld en wat gebeurt er als ik door ziekte zonder werk kom te zitten?”.
Dus… Ik besloot op mijn 61ste een post HBO opleiding te doen: Casemanager Regie op Verzuim (CROV). Pittige opleiding, maar geweldig interessant. Mooi leeswerk aan het strand aan Thailand. Inmiddels ben ik bezig met een studie Spaans. Je bent nooit te oud om te leren!
Dat zijn inderdaad nog maar een paar maanden. Prioriteit voor mij was mijn behulpzame collega’s leren kennen, de werkwijze van Assist Verzuim en onze klanten (lees werkgevers en werknemers). Werkgevers vertellen graag over hun dagelijkse werkzaamheden, hun verantwoordelijkheden en dat doen werknemers ook. We kunnen zoveel verzuim voorkomen door transparant te blijven naar elkaar, goed te luisteren en eventueel ‘disc’ in te zetten. Samen kunnen we verzuimkosten voorkomen door tips te geven aan een werkgever maar ook een werknemer heeft verplichtingen in het verzuim. In mijn adviserende rol wil ik beide partijen ontzorgen.
Vooral op de hoogte blijven van de kennis in verzuimland, mijn punten halen bij RSC, mijn leergierigheid bevredigen met Spaanse les en ik wil 3 x per week blijven trainen. Ook aan je eigen gezondheid moet je blijven werken als je houdt van de heerlijke zaken in het leven.
Behandel een ander met respect en stretch, volg je eigen leerzame inspirerende reis en neem de heuvels. Jij maakt zelf het verschil. Ga voor de glimlach bij de ander.
There are no results matching your criteria. Please try again with different criteria.
Doe u voordeel met onze extra services, meldt u aan voor onze trainingen of sluit direct uw verzuimabonnement af.
Bekijk onze abonnementen en sluit direct het abonnement naar uw wens af.
Sluit uw abonnement af